Forum Serwera Counter Strike 1.6

Arena ŻerQv Counter Strike 1.6 NOWE IP 31.186.82.128:27501

Ogłoszenie

NOWE IP SERWERA 31.186.82.128:27501

  • Index
  •  » Ban
  •  » Ban za obraz Szefa;]]

#1 2010-03-16 23:45:00

Glebik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Ban za obraz Szefa;]]

Chciałem zapytac sie czemu dostałem bana za obraze, a dokładniej czemu tylko ja ??
"Szefu" sam zaczał mnie wyzywac od ch** czy ciot po tym jak nie potrafił trafic w ct na nuku, a ten go rozwalił. Wyładował swoja złosc na mojej osobie , po czym zapytałem czy to do mnie  te obrazliwe wypowiedzi ,to potweirdzil. Ja na to poprosiłem Asie zeby zwróciła mu uwage odp-- cisza
natomiat odpowiedz "Szefa" " co moze jeszcze dupe jej polizesz ?" Asia nic nie odpowiada nawet jak ja znowu poprosiłem.
Długo nie czekajac znizyłem sie do poziomu tego (hah)"Szefa" i zaczełem mu słac jego noobskie teksty,
tak aby zrozumiał ( starałem sie nie zbyt skomplikowane) , on odpłacła sie tym samym ,
i tu zmiana mapy i bez ostrzezenia dostaje bana??
Pytam za co ?? Prosiłem sam o interwencje admina, była cisza nic zero odzewu a tu nagle ja dostaje bana za to ze nie daje sie jakiemus tam z wypizdowka wyzywac bo mysli ze jest w necie i wszystko mu wolno ??
Prosze o odbanowanie i wytłumaczenie mi czy na tym serwerze sa równi i równiejsi ??
Czy mozna wyzywac innych graczy, a potem admin nie tego co trzeba ??

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-03-16 23:58:22

 ~Asia %-)

H@ Forum|Serwera             ~Asia

3611449
Skąd: ŻerQv
Zarejestrowany: 2009-04-03
Posty: 1161
Punktów :   20 
Nick w grze: ~Asia,~akUkU~, ~Twoja TaTa...
WWW

Re: Ban za obraz Szefa;]]

ja po jakims czasie sie zorientowałam , że do mnie piszesz ;] , potem widzialam ze obaj rowno textaMI jedziecie wiec moglam jedynie obydwóch zbanowac...
ale wolalam zebyscie sobie pograli. Nextmap r22 nie widzial chyba ze bluzgi ida z dwoch stron i zbanowal tylko ciebie ... kazdy sie myli... a twoje ip zaraz znajde w banach i usune


http://www.threadbombing.com/data/media/2/brent_you%27re_awesome.gif

Offline

 

#3 2010-03-17 00:04:49

Glebik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ban za obraz Szefa;]]

dziekuje
chciałem zaznaczyc ze on Ciebie równiez obrazał,
tym zebym Ci dupe polizał,
nie wiem kim on jest ale chyba za bardzo sobie pozwala;/....
nie moze od ch** wyzywac wszystkich , co innego jest poweidziec kurwa , bo tak a co innego jest napsaic ty kurwo itp....
pozdrawiam

Offline

 

#4 2010-03-18 11:49:06

 BaRoS

Admin Serwerów AZ

13493559
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 137
Punktów :   
Nick w grze: [A-Z]*BaRoS

Re: Ban za obraz Szefa;]]

Glebik jak powiedziała ze Cie odbanuje to  podziekuj a nie piszesz jeszcze nie potrzebne wulgaryzmy;/;/

Offline

 
  • Index
  •  » Ban
  •  » Ban za obraz Szefa;]]
www.radioparty.pl - najlepsze party w sieci

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoiplay.pun.pl www.nuclear.pun.pl www.gumed.pun.pl www.lipdubug.pun.pl www.teleinfo.pun.pl